У битві за життя гартую Слово!

Напередодні нового року та Різдва Христового 23 грудня 2019 року в нашій школі відбулося свято поезії. Кожен присутній у залі зумів знайти відповідь на життєві питання, які турбують людей у сьогоденні.

«Палати у горнилі праці, а поезія – відрада для душі!» – саме під такою назвою відбувся захід, присвячений поетам Борислава. У цьому шкільному поетичному вирі брали участь учні різних класів.

Дзюба Вікторія (5-Б) з надзвичайним почуттям декламувала поезію Володимира Гнатюка «Шлях із вирію». Радецька Евеліна, Костецька Христина (5-Б), Нірода Юліана (6-А) майстерно декламували , окрім поезій Ганни Костик , Володимира Гнатюка, Івана Зінченка, свої власні вірші про зимові свята і рідне місто Борислав.

Чуйно та ніжно лунали поетичні твори про рідну мову, природу, гостинність українську у виконанні Танчинець Олени (6- Б), Микулич Олесі (9-А), Гвоздецької Наталі (10кл), Линів Софії (6-А), Бачинського Іллі (8- А), Панів Марти (9-Б).

Патріотичні мотиви звучали з уст Бабія Владислава,  Дидика Максима, Кодочігова Олега(10 кл), Стельмах Марії (6-Б).

Про наболіле в житті українців розповідали за допомогою поетичного слова такі учні: Попик Михайло (8-А), Смицька Катерина, Габчак Софія(9-Б), Монастирська Наталя, Кнестяпіна Марта (8-А), Яцуляк Андрій (10кл).

Про велике значення поетів у житті українського народу сповіщали всіх присутніх  у залі Кнестяпіна Христина (9-Б), Кулик Анастасія (6-А).

Смірнова Анастасія та Ключак Мар’яна (9-Б) чудово передали настрій двох доль людських: бідної – чесної і багатої –  пихатої, інсценізувавши поезію Галини Британ « Дві долі».

Яцуля Соломія (9-А), Музичак Михайло (10 кл.) чуттєво виконали роль закоханої пари за мотивами поезій Ольги Сидорак. Сухий Максим, Романів Павло (6 – Б) перевтілилися в козаків – побратимів гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного (Микулич Олег – 6-Б).

Учні 9–А класу  – Савка Анна, Юзефович Софія, Кугівчак Христина, Валага Назар – декламували поезії Ольги Лисик (Кірч).

Надзвичайно мелодійно лунала пісня « Журавка» Івана Зінченка у виконанні учениць 9–Б кл. (Габчак С., Войтович К., Кнестяпіної Х., Смірнової А., Смицької К., Ключак М.,) та вчителя хімії і християнської етики Ровенчак О.Н.

Чудову мультимедійну трансляцію анімацій та відео здійснила  педагог-організатор Стефанчук О.В.

Сценарист  і організатор свята – вчитель-словесник Шаран Г.О.

Галина Шаран –  керівник шкільних

літературних гуртків.