У Калуші відбувся 17-й Всеукраїнський турнір з дзюдо

У Калуші відбувся 17-й Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений 82-й річниці від Дня народження голови Народного Руху України, депутата Верховної Ради України, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Близько 20 команд приїхали помірятися силами, наші вихованці з ДЮСШ «Атлант» теж взяли участь у турнірі.

У напруженій боротьбі (вага 34 кг) серед дівчат перемогла Анна Фрицька  (ЗОШ №3), а 3-тє місце виборола Вероніка Шумик (ЗОШ №3).

У вазі 46 кг 3-місце посів Ярослав Куцик (ЗОШ №5), а його брат Роман Куцик (ЗОШ №5) у ваговій категорії 55 кг став теж став третім.

Треба відмітити Юрія Фрицького, Олега Романова та Сергія Яремка, які у своїх вагових категоріях посіли треті місця  (ЗОШ №3).

А Вадим Мінів (ЗОШ №1) преміг суперника у ваговій категорії +73 кг, показав відмінну боротьбу та посів І-ше місце (вага суперника перевищила 10 кг).

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського турніру, бажаємо подальших перемог у 2020 році.

Дякуємо всім хто підтримує боротьбу дзюдо в місті Бориславі.