У пошуках апострофа

1

Творчий учитель-словесник, не відкидаючи перевірених часом традиційних методів, прийомів та форм роботи з учнями, шукає нові шляхи удосконалення  навчально-виховного процесу. Тому все більшого поширення серед вчителів української мови та літератури набувають уроки з використанням комп’ютерних технологій.

1 березня 2017 року вчитель української мови та літератури Гуцало Маріанна Ігорівна провела відкритий урок-пошук «Правила вживання апострофа».

Протягом 45 хвилин учням 5-А класу довелося долати безліч завдань-пасток, щоб знайти АПОСТРОФ, який викрала КОМА.

Трясовина фонетичної транскрипції, редагування текстів, словниковий диктант з ключем, проблемні завдання («Чому так?», «Поміркуйте!», «Третє зайве»), розгадування кросворду, завдання творчого характеру, самостійна пошукова робота з використанням мультимедійної презентації – усе це сприяло підвищенню грамотності учнів, активізувало їх роботу, сприяло розвитку словникового запасу, творчих здібностей п’ятикласників.

Мультимедійну презентацію до уроку підготувала Ридзанич О.Л.

На уроці були присутні вчителі-словесники школи, дирекція та представники міського відділу освіти.

2

5