У світі казки

Казка — наче той горіх.

Ти попробуй розкуси —

Знайдеш стільки в нім краси,

Стільки мудрої поради,

Стільки вигадки і правди!

Валентин Бичко

Казки — це добро та милосердя, дитинство людяності, мудрості.   Всі ми родом з дитинства, а діти дуже люблять казки.

Нашу планету Земля населяє багато народів. І де народ не жив би — з ним живуть і його казки. Вони найрізноманітніші, але в усіх народів світу  є казки про боротьбу добра та зла, про дружбу, вірність. У казках висміюють боягузів, злих і жадібних людей, а прославляють сміливих, справедливих, добрих. Добро породжує добро — так вчать казки. І всі народи натхненно бережуть у них вікову мудрість і заповіти дітям та онукам.

У ЗОШ №3 4 квітня  6-Б клас представив  п’єсу- казку « Про добро і зло», яку написав для учнів  нашої школи   стрийський  письменник , поет, перекладач Микола Кондратенко,  Член Національної Спілки письменників України, член Міжнародної Асоціації письменників, лауреат  Міжнародної літературної премії ім. О. Фадєєва.

Підготовка до виступу, під керівництвом класного керівника  6-Б класу, старшого вчителя Фришко Іванни Іванівни, тривала два місяці. Ролі виконали такі учні:
ведучі – Павляк Остап, Габчак Софія;
мати Петрика – Панів Марта;
Петрик  – Халус Юрій ;
батько Петрика  – Охновський Юрій;
мачуха – Смицька Катерина;
Кіт Пухнастик – Костик Мар’ян;
Собака Рябко – Лах Богдан;
Сорока – Кнестяпіна Христина;
Щука – Смірнова Анастасія;
Бевзь – Блауцяк Остап ;
Здоровило – Семенов Артур;
Рибалка – Даниляк  Олексій;
Ворон – Пазяк Віталій;
Хор дівчаток – Подляшецька Ксенія, Ключак Мар’яна,  Войтович Каріна.
Учні, як справжні актори, майстерно зіграли свої ролі, цілковито перевтілившись у персонажів казки. Діти отримали велике задоволення від власної гри.

На святі були присутні учні початкових класів, батьки, гості.