У ЗОШ №3 триває підготовка до нового навчального року

Відповідно до Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки розпочалися роботи у ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (заміна 38 віконних конструкцій – кошторисна вартість становить 253 377 грн.).

В підготовці до нового навчального року в ЗОШ №3 оновлено кабінет для короткотривалого перебування дітей п’ятирічного віку. В класі передбачено ігрову зону, індивідуальні шафи дитячі, стелажі із іграшками, навчальну зону забезпечено партами, стінною дошкою та кутком творчості. Передбачається встановлення теле-комунікаційного обладнання для покращення дозвілля дошкільнят.

Тривають роботи із встановлення нових металопластикових дверей у новому та каркасно–цегляному корпусах. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці школи із міського бюджету, а також допомозі меценатів. Проводиться ремонт в приміщеннях туалетів.

З метою організованого початку нового навчального року у ЗОШ № 3 уже завершено капітальний ремонт класу для вивчення іноземної мови, який було проведено силами робітників школи за матеріальної підтримки спонсорів. У класі відновлено паркетне покриття, вмонтовано шафу-стелаж, дано нове освітлення, встановлено нову дошку та комплект нових парт.

Також здіснюються внутрішні ремонтні роботи у кабінетах трудового навчання, обслуговуючої праці, музики, хореографії-актовому залі, коридорі.

Окрім цього в новому корпусі школи оновлено гардероб та виготовлено 250 бейджиків для користувачів даною послугою. В навчальних кабінетах у ЗОШ №3 проводиться встановлення віконних гардин. Наразі встановлено уже 33 гардин у 12 класах.