Учні ЗОШ №3 віддали шану Каменяреві

20160922_17034822 вересня 2016 року в Унятицькому НВК відбулося нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу імені Івана Франка в номінаціях «Поезія» і «Проза» на тему :

1. «Іван Франко і сучасність»
  2. «Не зраджу рідну українську мову!»
  3. «За мир і єдність України», присвяченого 160-ій річниці від дня народження Івана Франка, яке організувало Всеукраїнське об’єднання «Письменники Бойківщини».

Відкрив урочисте засідання директор школи Макар Степан Іванович. В актовій залі школи зібралося чимало гостей, серед них: Любов Рудавська-Вовк – голова Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», член Української асоціації письменників, Йосип Фиштик – головний редактор радіо «Франкова земля», заслужений діяч мистецтв України, віце-президент Європи у Києві, письменники Ольга Яворська, Роман Пастух, Степан Яким, вчителі, студенти, учні Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Волині.

Усього на конкурс було надіслано понад 300 творів. До нагороди журі представило 87 робіт. Із них 11 Почесних  грамот журі вручило учням ЗОШ І-ІІІ ст.  №3 міста Борислава:

Рак Софії, Загірській Христині, Тетяні Таран, (10 – Б клас, вчитель Галина Шаран) та Олегу Федраку, Володимиру Петріву, Андріанні Возняк, Віталію Пелешку,  Валерії Шахуновій, Олегу Костику, Наталії Гвоздецькій, Богдану Яворському (5 – Б клас, вчитель Ольга Лісович).

Після нагородження учні долучилися до шкільної акції «Садимо сад України» і посадили іменне дерево на алеї Пам’яті Героїв Небесної Сотні та Борців за волю України.

У цей святковий день школярі відвідали садибу та музей Івана Франка у Нагуєвичах, поклали квіти біля пам’ятника Каменяреві.

Бориславські школярі гідно вшанували пам’ять свого земляка Івана Франка.

Дана поїздка стала можливою завдяки підтримці заступника міського голови Роксоляни Гарасимів, підприємця і мецената Володимира Кузбита та громадського активіста, депутата 4-х скликань Бориславської міської ради Марії Грабані.

Ольга Лісович, вчитель початкових класів.