Учитель, перед іменем твоїм дозволь в пошані голову схилити!

Учитель, перед іменем твоїм

дозволь в пошані голову схилити!

«Учителем школа стоїть», «Вчителі важливі», «Вчителько моя, зоре світова!», «Пишаюсь, що я вчитель!» – чудесні вислови, які зараз по сучасному називають слоганами і пропонують друкувати на футболках і кепках, розміщують на фотографіях в соціальних мережах. Як би хотілося, щоб не лише вчитель пишався своєю професією, а й суспільство з повагою відносилося до цієї благородної праці, адже ні президент, ні космонавт, ні продавець – ніхто не обійшовся в цьому житті без школи і тих, хто віддавав часточку свого серця і душі кожному своєму учневі.

«Лише той Учитель, хто живе так, як навчає», – казав Г. Сковорода. От і ми сьогодні, навчаючи своїх учнів цінувати і шанувати тих, хто поруч, рости вдячними людьми, хочемо з глибокою шаною і низьким поклоном згадати тих учителів, які працювали в нашій школі, а нині на заслуженому відпочинку, переглядаючи старі альбоми, згадують свої щасливі роки викладання. Віримо, що щасливі, бо ж “успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить”.(М.Форбс)

Дорогі наші колеги:

1. Цигалова Данута Григорівна – вчитель хореографії
  2. Роздільська Ольга Василівна – вчитель англійської мови
  3. Гвоздецька Ірина Іллівна – вчитель хімії, практичний психолог
  4. Селецька Леся Михайлівна – вчитель математики
  5. Ванца Іван Васильович – директор школи, вчитель англійської мови
  6. Врублівська Ірина Йосипівна – вчитель української мови та літератури
  7. Нагорна Раїса Дмитрівна – вчитель зарубіжної літератури
  8. Аксьонова Галина Василівна – вчитель англійської мови
  9. Семйоник Галина Петрівна – вчитель зарубіжної літератури
  10. Федина Юлія Павлівна – вчитель математики
  11. Петрів Антоніда Володимирівна – вчитель молодших класів
  12. Ломаєв Валерій Олександрович – вчитель англійської мови
  13. Донєц Надія – вчитель групи продовженого дня
  14. Костик Ганна Миколаївна – вчитель групи продовженого дня
  15. Харлан Наталія Кирилівна – вчитель зар. літератури, керівник гуртка «Слово»
  16. Кеньо Галина Андріївна– вчитель математики
  17. Денько Ярослав Іванович – вчитель фізкультури
  18. Ровнова Наталія Павлівна – вчитель історії
  19. Блашків Стефанія Дмитрівна – вчитель історії
  20. Мрозек Тетяна Генадіївна – заступник директора з виховної роботи
  21. Наменанік Любов Іванівна – – вчитель молодших класів
  22. Штереб Ольга Богданівна – вчитель географії
  23. Кореновська Ольга Іванівна – вчитель основ медичних знань
    і всі ті, кого, можливо, не вказали у цьому списку.

Щиро вітаємо вас з Днем учителя! Бажаємо вам, щоб шкільні спогади були для вас лише світлими і приємними, щоб здоров’я ваше давало вам змогу радіти життю і бути активними, щоб кожна ваша днина приносила вам позитив і натхнення, щоб те, що колись було мрією, стало прекрасною реальністю!

Колишніх вчителів не буває.. Усе своє життя вони тішаться успіхами своїх учнів, практично всіх пам’ятають поіменно, цікавляться їх майбутнім, пишаються своїми вихованцями, радіють кожній зустрічі і теплому слову.

Любі наші учні, колишні і теперішні, не забувайте своїх учителів! Згадуйте їх, дзвоніть, питайте про їх здоров’я, розповідайте про них своїм дітям, навідуйте, коли є нагода – саме це і є найвища подяка і нагорода для них. Пам’ятайте: ви – величезна і дуже важлива частина життя вчителя, адже «учителя і дерево пізнають по плодах»….

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Саме такі слова можна адресувати надзвичайному вчителю, досвідченому педагогу і наставнику, магістру музики, голові міського методичного об’єднання вчителів музики Цигалову Юрію Григоровичу.

Цей навчальний рік для нього справді надзвичайний!

50 років Юрій Григорович незмінно присвятив себе навчанню прекрасного в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. У його трудовій книзі лише один запис! А за плечима сотні концертів, конкурсів, виступів, тисячі натхненних уроків і вдячних учнів. Він і сьогодні з усмішкою чекає малечу у своєму класі, повному зелені і квітів, який багато років, як мозаїку, наповнював різними цікавими елементами: музичними інструментами, записами, плакатами.

Дякуємо вам, любий наш колего, за спільні роки праці, за вашу невтомну, талановиту і натхненну особистість. Нехай дарує вам Господь усі земні блага і посилає свої рясні благословіння на подальшу творчу працю!

Директор ЗОШ №3

Драган Володимир Іванович

2020 рік

P.S. Просимо випускників різних років прислати нам фотокопії цікавих світлин з вашими вчителями, які збереглися у вас зі шкільних років (з коротеньким описом) для створення фотоархіву. e-mail: borislav_scool3@i.ua Дякуємо.