Україна – мати, вмій її захищати

Україна – мати, вмій її захищати

16 жовтня в стінах рідної третьої школи відбувся виховний захід, приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці, нашому славному козацтву, воякам УПА і Дню захисника України.

Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Головними героями свята стали учні 3-А класу (класний керівник Фришко Іванна Іванівна).

В заході взяли активну участь також учні 7, 9-Б класів. Козацький танець гопак, як вид бойового мистецтва,  виконував учень 6-А класу Микулич Олег.

День сьогоднішній нерозривно пов’язаний з учорашнім. І кожен слід на землі… І нинішня радість, і небо безхмарне, і наш достаток, і щасливе вільне життя — то заслуга переможців визвольних змагань усіх поколінь.

Роки… Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Не забуваймо ми також воїнів і нашого міста Борислава, які перебуваючи в зоні АТО оберігали і оберігають наш спокій. Ми дуже вдячні їм за це.

Перед учнями на святі виступив учасник АТО Круць Василь Мирославович. Діти уважно слухали розповідь  пана Василя і в їхній пам’яті надовго залишаться ці гіркі спогади про події на Сході України. Гість побажав учням міцного здоров’я, успіхів у навчанні  і миру в Україні.

Музичний супровід здійснювала викладач музики та вокалу Бориславського центру дитячої та юнацької творчості Наминанік Зоряна Мар’янівна.

Зі щирими словами вдячності звернувся до своїх вихованців директор школи  Драган Володимир Іванович.

Тож не дамо загинути, зів’янути, піти в небуття традиціям

нашого народу!

Збережемо! Піднімемо! Відродимо!

Хай в цьому нам допоможе Господь Бог і Пречиста Діва Марія!

Слава Україні!

2019 рік