«Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки»

р

«Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки»

Цього року на державному рівні відзначається сота річниця Української революції. Гостра політична боротьба, змагання за незалежність України в 1917-1921 рр., за її державність підняли національну свідомість українського народу, який зробив вагомий внесок не лише в історію України, а й в історію Європи, світову історію. На міжнародній політичній арені було поставлено «українське питання» і продемонстровані перші кроки його вирішення.

У нашій школі цими днями пройшла міська конференція для старшокласників «Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки».

Доповідачами конференції були учні 10-А класу: Чапля Тетяна («Утворення і діяльність Української Центральної Ради»), Попик Марко («Боротьба за владу, початок громадянської війни»), Клапата Христина («Українська держава гетьмана Павла Скоропадського»), Юзефович Віталій («Директорія. Відновлення УНР»), Ільницька Ірена («Відновлення радянської влади в Україні. Денікінщина»), Монастирська Марія («Західноукраїнська Народна Республіка. Закарпаття у 1918-1919 рр.»). Кісіль Цвітана («Завершення Української національно-демократичної революції»).

Підготувала та організувала захід вчитель історії та правознавства, класний керівник 10-А класу, Данилець Ірина Йосипівна.

Зі словами вдячності до дітей звернувся директор школи, Драган Володимир Іванович та методист методичного кабінету відділу освіти Бориславської міської ради Піхота Орися Онисімівна.

Оксана Козар