«Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки»

DSCN0290

DSCN0295

DSCN0320

DSCN0325

р

«Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки»

Цього року на державному рівні відзначається сота річниця Української революції. Гостра політична боротьба, змагання за незалежність України в 1917-1921 рр., за її державність підняли національну свідомість українського народу, який зробив вагомий внесок не лише в історію України, а й в історію Європи, світову історію. На міжнародній політичній арені було поставлено «українське питання» і продемонстровані перші кроки його вирішення.

У нашій школі цими днями пройшла міська конференція для старшокласників «Українська національно-демократична революція, її наслідки та уроки».

Доповідачами конференції були учні 10-А класу: Чапля Тетяна («Утворення і діяльність Української Центральної Ради»), Попик Марко («Боротьба за владу, початок громадянської війни»), Клапата Христина («Українська держава гетьмана Павла Скоропадського»), Юзефович Віталій («Директорія. Відновлення УНР»), Ільницька Ірена («Відновлення радянської влади в Україні. Денікінщина»), Монастирська Марія («Західноукраїнська Народна Республіка. Закарпаття у 1918-1919 рр.»). Кісіль Цвітана («Завершення Української національно-демократичної революції»).

Підготувала та організувала захід вчитель історії та правознавства, класний керівник 10-А класу, Данилець Ірина Йосипівна.

Зі словами вдячності до дітей звернувся директор школи, Драган Володимир Іванович та методист методичного кабінету відділу освіти Бориславської міської ради Піхота Орися Онисімівна.

 

Оксана Козар

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>