Українські вечорниці
“Завітаймо до добрих людей”

UkrajinskivetchornztsiУлюбленими осінньо-зимовими вечірніми розвагами українців були вечорниці, на яких пряли, вишивали, дерли пір’я, чесали вовну, майстрували предмети домашнього вжитку. А ще на вечорницях співали, танцювали, жартували, грали в ігри.

24 листопада учні 4-Б класу (класний керівник Ольга Лісович) у актовій залі школи провели українські вечорниці «Завітаймо до добрих людей…», на яких звучала українська пісня, жарти, танці.

Мета цього заходу – залучити дітей до джерел і витоків народних традицій; збагатити та доповнити наявні знання з українознавства; сприяти формуванню духовно багатої особистості; виховувати любов до рідного слова та гордість за свій народ.

Усіх присутніх зачарували своєю безпосередньою грою та щирістю господар (Віталій Пелешок) і господиня (Валерія Шахунова). А як майстерно дівчатка ліпили вареники, вишивали, задушевно співали. Хлопці розважали дівчат жартами, іграми та конкурсами. На святі козаки спробували вареників, які так вміло ліпили дівчата. А ще скуштували справжньої козацької їжі – куліш.

Свято вдалося. Веселий настрій, жарти та пісні продовжували лунати серед учнів, бо «немає переводу» ні козацькій пісні, ні українським звичаям, ні українському народу.

Слайд-шоу підготувала Л. Матуріна

5 коментарі до “Українські вечорниці
“Завітаймо до добрих людей”

1. Андріанна

Шановна Людмила Григорівна, дякую вам за таке цікаве слайд-шоу. Я його показала своїй бабусі і передзвонила всім однокласникам.

• Людмила Матуріна

Дякую тобі, Андріана, за добрі слова.

2. Андріанна

дуже гарний виступ!

3. Володя

Дякую за слайд-шоу!Я показав мамi i бабусi , iм дуже сподобалося!