Україну не здолати!

2-1

Події в Україні хвилюють кожного з нас. За долю своєї Батьківщини переживають і діти. Цього року навіть у Миколая-Чудотворця школярі просили не цукерок, не іграшок, а миру і спокою для України.

Юні франківці 4 – Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 висловили свої тривоги за долю Батьківщини і написали власні вірші про своїх батьків, дідусів, які були на Майдані в ці неспокійні зимові дні, про події на Сході, про свої мрії, про життя у вільній незалежній Україні. Учні випустили свою першу поетичну збірку «Україну не здолати», присвячену героям Небесної сотні й подарували її директору школи Драгану Володимиру Івановичу.

Таку ж книжечку школярі передали на схід України воїнам 128 гірсько-піхотної бригади, де проходить військову службу батько Ірини Здендяк, учениці 4 – Б класу, Ігор Здендяк. А Олег Федрак – член волонтерської групи «Совість», учень цього ж класу, подарував збірку поезій «Україну не здолати» своєму побратиму Василю Якиму, бійцю 24 аеромобільної бригади з Самбірщини.

Учні щиро вірять у перемогу і з нетерпінням чекають, щоб рідні, знайомі скоріше повернулися додому живими та неушкодженими.

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович

Один коментар до статті “Україну не здолати!

1. Ярослава Демко

Молодці діточки – юні таланти! Та НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ МОЛОДЕЦЬ – Ольга Лісович – вчитель від Бога, ВЧИТЕЛЬ з великої літери, вчитель-фанат своєї справи! Ольго Григорівно, ми пишаємося Вами! Ви є сподвижником креативних ідей, тим невгамовним живчиком, тим талановитим різьб’ярем дитячих душ, бо Ви вмієте запалити той факел творчої активності у своїх вихованцях! Велике СПАСИБІ Вам!
    Спасибі Людмилі Григорівні за чітку, оперативно подану, “смачну” та цікаво оформлену інформацію!
    ВИ ВСІ – МОЛОДЦІ!!! Успіхів, добра, та творчої наснаги!!!