Ура! Ми перемогли у інтелектуальній грі «Моя Україна»

УРА! МИ ПЕРЕМОГЛИ

У ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «МОЯ УКРАЇНА»

З метою сприяння розвитку інтелекту, культури учнівської молоді, виховання поваги до історії України, підвищення рівня базових знань та уміння застосовувати їх на практиці, формування у молоді любові до рідного краю, загальнолюдських та національних цінностей 13 травня у нашому місті  було проведено інтелектуальну гру серед  учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти Бориславської територіальної громади «Моя Україна».

Команда нашої школи «Нащадки козаків» у складі:

Петріва Володимира (капітана команди),

Возняк Андріани,

Гвоздецької Наталії,

Зубика Сергія,

Попика Михайла

гідно представили нашу школу та у важкій боротьбі вибороли почесне ІІ місце.

Команда «Нащадки козаків» була нагороджена Кубком, Грамотою, Сертифікатом на одноразове відвідування мотузкового парку та смачним тортиком.

Але це ще не все! У конкурсі кращих плакатів вболівальників, які підготували Гарголінський Назар, Тимоць Павліна, Ключак Вікторія, наша школа отримала особливу відзнаку та солодкий приз!

Дякуємо також уболівальникам – Здендяк Анні, Панас Вікторії, Помайді Анастасії.

Вітаємо вас, дорогі діти, дякуємо за гарну гру та блискучі  результати!

Бажаємо нових успіхів та перемог!

Козар Оксана Михайлівна

2021 рік