Урок географії

Урок географії

Цікаво вчитися в школі, коли уроки неординарні, спонукають до аналізу, пошуку самостійних рішень.

Урок – це царина вчителя, який своєю мудрістю направляє допитливій учнівський розум у правильне русло.

Географію завжди любили діти, адже це подорож планетою, на якій живемо.. От і нині, учні 7-А класу разом з вчителем І – кваліфікаційної категорії Цапів Ганною Омелянівною пізнавали історію відкриття та дослідження Північної

Америки.

Протягом 45 хвилин, які минули, наче одна мить, учні працювали з фізичними картами, мультимедійними презентаціями, самі «відкривали» та досліджували

материк, знайомилися з авторами, що описали красу і самобутність Північної Америки, мали змогу ознайомитися також з книжковою виставкою з даної тематики.

Цікаво було всім: і учням і гостям уроку

Галині Калапунь – методисту вчителів географії, директору школи – Володимиру Драгану, Ігорю Попику – вчителю фізики, Тетяні Яцуляк та Стефанії Колесник – вчителям математики, Борисову Олегу – вчителю біології, Оксані Козар – завучу з позакласної роботи, Валазі Оксані.

Вчитель оцінила активність учнів високими балами.

Ото ж, батьки Рославцевої Терези, Возняка Ігоря, Вороняк Марії, Столяр Юлії, Фецяка Олега, Кодочигова Олега та Шкіля Віктора сьогодні можете радыти досягненнями своїх дітей.

DSCN0282

Мети було досягнуто, а найголовніше – ще раз доведено просту і вічну істину: школа дає дітям основну базу знань на все життя!

Ольга Ридзанич 30249747396_f06008c050_o

2017 рік