Урок природознавства на природі

Не знаємо, як хто, а ми вже дуже хотіли повернутися до школи після літніх канікул. У школі нам цікаво, бо не лише пізнаємо нове в науках, а й дізнаємося багато корисного і досі незнайомого про історію і красу рідного краю.

От і зараз –  не встигли ми звикнути до нового розпорядку дня і усвідомлення того, що ми найстарші учні в молодшій школі, як наша вчителька, Оксана  Володимирівна Зубик, запропонувала нам провести урок природознавства на природі.

Ото ж 13 вересня  ми пішли в похід!!!

В цей день учні нашого класу дізналися багато цікавого про природу рідного краю, про чарівні місця, де ми ще ніколи не були.

Набагато ближчою для нас стала професія рятівника, бо на пожежному полігоні провели «навчання» щодо надзвичайних ситуацій. Пізніше піднялися на гірськолижний спуск, звідки відкрилася незабутня панорама нашої місцевості.

А сардельки на вогні!

А печена картопля!

А смачні кавуни!

А гриби, які ховалися від нас в траві!!!

Подолавши 15 километрів за день, ми прийшли втомлені, але щасливі!

Хочемо ще!!!

Учні 4-Б класу ЗОШ №3.