УВАГА! ПРОЕКТ!!!!!

Шановні наші випускники, вчителі, батьки і всі, хто не байдужий до ініціатив нашої Бориславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3!

Ми першими в місті зареєстрували проект по впорядкуванню території перед центральним входом до школи і дуже просимо вас підтримати цей проект своїм голосом. Нам дуже хочеться, щоб територія навколо нашої школи була не лише привабливою для очей, але ще й зручною і багатофункціональною.

Голосування розпочинається 31 жовтня на платформі edem.

Якщо у вас є карточка Приватбанку, Ощадбанку чи ви маєте власний електронний підпис, ви можете проголосувати на Платформі Єдиної демократії (e-dem),
вибравши наше місто у списку;
авторизувавшись (при авторизації треба обрати банк, вказати номер карточки і код, який прийде на ваш телефон у СМС або на електронну пошту);
натиснувши на кнопку «Підтримати» на сторінці нашого проекту

Посилання на наш проект: https://budget.e-dem.ua/4610300000/project/16222?compid=2318

Кнопка з’явиться на сторінці проекту 31 жовтня!

Наш проект належить до категорії «МАЛИЙ», проголосувавши за нього, ви можете також віддати свій голос ще і за один великий та проект з дофінансуванням.

Голосувати можна до 14 листопада. Але, будь-ласка, не зволікайте, адже це конкурс і перемагає той проект, за який проголосувало більше людей!

Дякуємо вам!!!!

Нагадую: наш ПРОЕКТ №1 «Благоустрій шкільного подвір’я Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»

P.S. У платформу e-dem і на сторінку проекту можна потрапити також через сайт Бориславської міської ради, розділ «Громадський бюджет», зелена кнопка зліва верху «Проголосувати», далі все за списком, описаним вище: авторизуватися, вибрати місто і проект, підтримати…

Якщо у вас виникли проблеми з голосуванням, дзвоніть:

Один коментар до статті “УВАГА! ПРОЕКТ!!!!!

1. Еріка

Мені хочеться щоб наші діти навчались у затишній школі ,красивій ,а на перервах сиділи з друзями на красивих лавочках.