В рамках Тижня Театру відвідали Дрогобицький театр ім. Ю. Дрогобича.

В рамках Тижня Театру відвідали

Дрогобицький театр ім. Ю. Дрогобича

Нещодавно учні 1-А (кл. керівник Бондаренко О.Я.), 2-Б (кл. керівник Кміть Л .К.) і 3-Б класу (кл. керівник Рахіль С.Я.) з метою кращого вивчення казок в рамках Тижня Театру відвідали Дрогобицький театр ім. Ю. Дрогобича.

Одна справа читати казку в класі, а інша – співпереживати її з акторами на сцені!

Діти раділи, сумували, допомагали Котигорошку. Здавалось, ще мить – і  опиняться на сцені.

А в антракті розглядали золотих рибок у вестибюлі (мабуть, вони здійснюють бажання).

Після спектаклю чекав сюрприз – чудовий внутрішній дворик театру зі ставками, деревами і тваринами!

Таким чином були проведені уроки “Читання”, “Природознавства”, “Я досліджую світ”.

Адже вчитись цікаво!

Бондаренко Ореста Ярославівна