В здоровому тілі – здоровий дух!

призери з волейболу під керівництвом Демка О.І. - копия

На фото:  бронзові призери з волейболу (керівник – вчитель фізкультури Демко Олег Іванович)

призери з волейболу

На фото: бронзові призери з волейболу (керівник – вчитель фізкультури Демко Олег Іванович)

збірна баскетболу під керівництвом Демка Олега Івановича

Збірна команда з баскетболу (керівник Демко О.І.)

В здоровому тілі – здоровий дух!

В нашій школі велику увагу приділяють пропагуванню здорового способу життя. На уроках фізкультури постійно розвивають фізичну  активність школярів. Це дає хороший результат під час міських змагань та спортивних естафет..

Вихованці вчителя Демка О .І. стали бронзовими призерами серед дівчат та хлопців з волейболу.

Пишаємося командою учнів 6 – х класів (вчитель Гнатишин Л. Й.), яка виборола перше місце в першому етапі змагання “Олімпійське лелеченя” (Капітан команді Савка Анна), Зараз команда активно готується до другого етапу змагань, які відбудуться в квітні у місті Трускавці.

призери першого місця

На фото: володарі кубка переможців зі спортивних змагань “Олімпійське лелеченя” – учні 6 – х класів (керівник Гнатишин Любомир Йосипович)

Добре виступили і наші баскетболісти та футболісти.

збірна з міні -футболу шкіряний мяч

Збірна з міні-футболу “Шкіряний м’яч” (Керівник Демко Олег Іванович)