Василь Сухомлинський – ювелір дитячих душ.

«Він не тільки навчав, він був другом надійним,

він не тільки до знань, а в життя нам дорогу проклав.

І сьогодні над нами в ореолі осіннім

його образ навіки зостав»

Чудові слова про прекрасного педагога, майстра своєї справи, високого професіонала, людини зі світлою душею, справжнього вчителя і письменника Василя Олександровича Сухомлинського прозвучали під час години спілкування 4-5х класів, яку разом зі своїм класним керівником

Зубик Оксаною Володимирівною провели учні 4-б класу.

Одразу було видно, що про Сухомлинського діти знають не поверхнево, що він і його твори близькі і зрозумілі дітворі, що звертаються до його творчості і на уроках, і в позаурочний час.

Щиро і з захопленням знайомили четвертокласники своїх друзів з інших класів із героями оповідань Василя Сухомлинського, з цікавими віхами його біографії, з правилами вихованості, які повинна знати кожна дитина, особливо з 10-ма НЕ МОЖНА. Виступ супроводжувала комп’ютерна презентація, майстерно виконана ученицею цього ж класу Уляною Муткою з допомогою вчителя інформатики Ольги Ридзанич.

Після виступу Оксана Володимирівна запросила всіх присутніх до діалогу. Учні ділилися своїми знаннями про знану людину, розглядали чудову виставку його книг, дбайливо створену бібліотекарем школи Матуріною Людмилою Григорівною, відповідали на питання, читали коротенькі оповіданнячка автора, легкі для сприйняття та глибокі за змістом.

Година спілкування пройшла цікаво і захоплююче.

Заступник директора школи з виховної роботи Козар Оксана Михайлівна подякувала учням і їх вчителю за змістовний і повчальний захід.