Вчимося шанувати працю!

Вчимося шанувати працю!

Прекрасний оновлений вигляд має затишний клас  учнів 6 –А класу . Батьки наших учнів – цілеспрямовані, небайдужі, щирі. Вони прагнуть кращого заради своїх дітей, живуть одним життям з класом.

Висловлюємо  щиру подяку батькам учнів за значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази класу, за допомогу в створенні належних умов для перебування дітей, за взаєморозуміння. Завдяки ініціативній роботі батьківського комітету класу і переважної більшості батьків вдалося зробити капітальний ремонт класу: оздобити , розписати стіни в англійському стилі (подяка  п. Олені Тютюнник), забезпечити класну кімнату жалюзями. З метою економії коштів багато роботи було зроблено своїми руками

(подяка п. Сергію Рахновецькому, п. Лілії  Романів, п. Андрію Тютюнник.)

 

Не обійшлося і без подарунків. Завдяки спонсорській допомозі

мецената Сороки І.В., депутата міської ради, учні отримали плазмовий телевізор, що дає змогу осучаснити навчальний процес.

Щиро дякуємо всім батькам, які в такий складний час змогли покращити умови перебування дітей в школі, за безмежне добро, підтримку і світло душі. Бажаємо міцного здоров`я, мирного неба, злагоди та добробуту! Радості, терпіння, та любові до своїх дітей. Вони у вас чудові. 

   З повагою,

класний керівник 6-А класу

Стефанчук Оксана Василівна

2020 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>