Вчитися цікаво та креативно

Уроки вчителів початкової школи не перестають дивувати креативністю. Вчитель 3-А класуЛис Ольга Євстахівна провела цікавий, оригінальний урок «Птахи. Обчислення значень виразів. Розв’язання задач. Виготовлення пташки способом оригамі».

На уроці були присутні дирекція школи, вчителі, батьки.

В одному уроці було поєднано і природознавство, і математика, і трудове навчання.

Здавалось, як це можна поєднати? Але вчителька вирішила цю проблему творчо. Треба було бачити, як діти відповідали, працювали в групах, допомогали один одному. А батьки…

Було враження, що вони перенеслись в світ дитинства і хоч на один урок стали учнями.

Але сучасні уроки неможливі без комп’ютерних технологій. Презентацію допомогла приготувати учитель інформатикиРидзанич Ольга Львівна.

А в кінці уроку під спів пташок паперові пернаті друзі, виготовленні способом оригамі, помістились у долоньки.

А тепло своїх долоньок і маленьких сердечок учні передали не тільки пташкам, а й всім присутнім гостям.

Ореста Бондаренко

2019 рік