Вечір пам’яті Назарія Яремчука

Він так співав, що крилами йому став голос.

А. Демиденко

Чорнобривець із Карпат, Лелека з України, Буковинський Соловей – все це про народного артиста Назарія Яремчука, з голосу якого у світі пізнавали і любили Україну. «Кришталево чиста в мистецтві людина», сказав про нього поет М. Сингаївський.

27 листопада 2015 року в Бориславській ЗОШ№3 відбувся вечір пам’яті, присвячений 20-й річниці з дня смерті Назарія Яремчука, який підготувала педагог-організатор Стефанчук О.В.

Ведучі заходу: Вороняк Андрій, Онищенко Рената, Ровенчак Богдана, провели глядачів стежками життєвого та творчого шляху співака.

У барвисте намисто сплелися хореографічні та вокальні номери, відеоряд з концертів Назарія Яремчука, його інтерв’ю, спогадів родичів та знайомих співака.

Пісні відомого виконавця лунали з уст шкільних «зірочок»: Мацкевич Анастасії, Ровенчак Богдани, Луконіна Владислава, Метельської Адріани, Пігур Анни та гурта « Живчик».

Усіх присутніх зачарували юні танцюристи: Метельська Адріана, Попик Марко, Стефанчук Назарій, Столяр Юлія, Яцуляк Андрій, Загірська Анна, Криницький Максим, Божко Вікторія, Козар Ярослав, Басараб Анна, Ільницький Володимир, Ікава Андріана, Сухий Роман, Гедро Ольга.

З трепетом у душі було прочитано поезію, присвячену памяті Назарію Яремчуку з уст учнів 9-б класу Загіської Христини, Іванчука Юрія, Таран Тетяни, Щербака Романа.

Цей захід знайшов палкий відгук у серці кожного глядача. Адже музику розуміють усі. Музика – це душа. Голосні аплодисменти були щирою вдячністю виконавцям та організаторам.

Велику вдячність за активну участь в підготовці і проведенні вечору педагог – організатор школи Стефанчук О.В. висловлює:

Цигалову Ю.Г. – вчителю музики, Цигаловій Д.Г. – вчителю хореографії, Ридзанич О.Л. – вчителю інформатики, Матуріній Л.Г. – завідувачу шкільної бібліотеки, Ганзію Михайлу – звукооператору, Сороці Івану – меценату, дирекції школи – за співпрацю.

Світлини висвітлював фотограф п. Голова Данило.

Підготувала Гуцало М.І.