Великдень всіх нас на гостини просить

Котилася писаночка
З гори на долину.
Прикотилася простісінько
До нас у гостину.
А за нею йде Великдень,
Несе білу паску.
Розсипає між діточок
Радощі і ласку.

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, земля одягається в зелень, квітнуть сади, перегукуються пташиним співом гаї.
Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших після Різдва християнських свят – Великдень.
Тематичний захід з нагоди Воскресіння Христового підготували та провели учні 6-А класу.
Весна-Чарівниця (Сіліфонова А.) принесла радісну звістку – незабаром настане Великдень.
Ведучі (Попик М., Кнестяпіна М.) охоче поділилися знаннями про пасхальні вірування нашого народу та традиції святкування.
Цікавою та веселою була інсценізація «Чистий Четвер» (Лучишин Х., Літинська М.).
Особливості святкування Пасхи в сімейному колі надзвичайно гарно показали Господар і Господиня (Бачинський І., Фанта А.) та їхні Діти (Зубик С., Лучишин Х.).
У виконанні дівчат прозвучала гаївка «Вербовая дощечка».
Маців С., Мутка О., Галишин Ю., Монастирська Н. щиро та велично декламували вірші про Воскресіння Христове.
Галишин Ю., Сіліфонова А., Марцинішко Д., Монастирська Н., Тимоць П. майстерно відтворили традиції та звичаї «обливного» понеділка.
Заступник директора з виховної роботи Козар О. М. щиро подякувала дітям за гарне та радісне свято.

Класний керівник 6-А класу Гуцало Маріанна Ігорівна