Від серця до серця

71На жаль, сьогодні ще й досі на сході України йдуть бойові дії. Тисячі молодих людей з власної волі йдуть на фронт, десятки сотень волонтерів збирають кошти на забезпечення армії і переселенців, мільйони українців допомагають одежею, грошима і переживають за тих, хто у ці хвилини зі зброєю в руках захищає цілісність і суверенітет України.

3-1Події в Україні – це частинка життя кожного з нас. За долю своєї Батьківщини хвилюються і діти. Учні 4 – Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№3  на уроці трудового навчання  виготовили з паперу Янголів-охоронців і надіслали їх воїнам у 128 гірсько-піхотну бригаду, у якій знаходиться  батько учениці класу Ігор Здендяк. А ще учні написали бійцям листи й власні вірші, у яких  висвітлюють грізні події на сході України та віру в нашу перемогу. Школярі мріють скоріше підрости, щоб стати на захист своєї Вітчизни.

Цими днями учні класу отримали лист та Подяку від воїнів 128 гірсько-піхотної бригади та їхнього командира майора В. Акімова за підтримку та хвилювання за долю кожного воїна України.1 new 2 new 3new

1 (2)Незабаром свято Чудотворця, на яке з нетерпінням щорічно чекають дорослі й малі. Всі діти вірять, що Святий Миколай може виконати будь-яке бажання. Сьогодні найбільшим бажанням для кожної дитини  –  спокій та мир на рідній землі. Учні класу виготовили для воїнів листівки зі Святим Миколаєм, у яких  написали свої власні віршовані листи.

Присвячується воїнам
128  гірсько-піхотної бригади

Лист до Миколая
Святий Отче Миколаю,
Я усе для себе маю.
Прошу для Вкраїни миру,
Спокою і добру днину.
Щоби небо голубе,
Сонце ясне золоте,
Дарувало радість всім:
І дорослим і малим.
Щоб весною журавлі,
Мир принесли на крилі.
Щоб на Заході і Сході
Люди жили в мирі й згоді.

Учні 4 – Б класу

Присвячується татові-воїну

Лист до Миколая
Святий Отче Миколаю,
Дуже я тебе чекаю.
Прошу яблук і книжок,
Для Володі іграшок,
Мамі гарного вбрання,
Бабці у село теля.
А для татка прошу я –
Янгола-спасителя,
Щоб в бою оберігав,
Кулі геть від батька гнав.
Щоб додому повернувся,
Усім радо посміхнувся.
На різдвяні наші свята
Хочу обійняти тата.

Ірина Здендяк

Матеріал підготувала:
Ольга Лісович, класний керівник 4 – Б класу

2 коментарі до “Від серця до серця

1. Ольга

Людмила Григорівна! Спасибі за співпрацю. Ви знайомите мешканців міста з роботою учнівського та педагогічного колективу нашої школи. За це Вам щира подяка особисто від мене.
    З повагою Ольга Лісович

2. Леся

Шановна Людмила Григорівна. Учні та батьки класу вдячні за розміщення на сайті світлин учнів 4-Б класу, які на уроках трудового навчання виготовляли для воїнів АТО вітальні листівки.
    З повагою Возня Леся.