Відкрита першість ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо

15 лютого 2020 року в місті Бориславі відбулась Відкрита першість ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо.

На початку змагань з показовими  акробатичними вправами та кидками виступили Ярослав Куцик, Юрій Дудура, Анна Фрицька та Вероніка Шумик.

В цих змаганнях відмінну боротьбу в своїх категоріях показали і учні нашої школи (ЗОШ №3):

Анна Фрицька, Вероніка Шумик, Владислав Мацьків, Олег Романів, Юрій Дудура, Сергій Яремко.

Також треба відзначити хорошу боротьбу учнів ЗОШ №1, а саме

Вадима Мініва, Романа Грома, братів Олега та Назара Гвоздецьких.

«Чистими» кидками закінчували свої сутички брати Роман та Ярослав Куцики, Анна Фрицька та Вадим Мінів.

Свої вольові якості проявили і Олександр Сухан та Денис Ющак.

Хотілося також подякувати і батькам спортсменів, які приходять на турніри та підтримують своїх дітей.

Особлива подяка директору ЗОШ №3 Володимиру Івановичу Драгану.

Вітаємо наших дзюдоїстів і бажаємо здоров’я та успіхів у навчанні на «татамі».

Тренер з дзюдо ДЮСШ «АТЛАНТ» Василь Шимченко.

2020 рік