Відкритий урок з англійської мови на тему «Seasons and Weather» («Пори року і погода»)

Відкритий урок з англійської мови на тему:

«Seasons and Weather» («Пори року і погода»)

23.10.2018 року у нашій школі у 6 класі був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:

«Seasons and Weather» («Пори року і погода»)

– вчитель Стефанчук Оксана Василівна.

На уроці були присутні: дирекція школи, голова міського методичного об’єднання вчителів іноземної мови Шпуляр О.Р., вчителі іноземної мови.

Урок був багатий усіма видами мовленнєвої діяльності. Діти вміло виконували завдання, активно відповідали на запитання вчителя, допитливо реагували на нову інформацію.

На уроці вчителем було використано інноваційні форми і методи: мультимедія, ілюстрований та роздатковий матеріал,  проектна робота, робота в групах, робота в парах.

Присутні зазначили, що урок був проведений на високому методичному рівні, що свідчить про те, що вчитель постійно працює над самовдосконаленням.

Голова шкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Микулич Ірина Володимирівна

2018 рік