Відкритий урок з англійської мови «Захист довкілля».

На світлині: вчитель англійської мови Микулич І.В. та учні 6-го класу нашої школи.

Відкритий урок з англійської мови «Захист довкілля»

6 грудня в нашій школі  було проведено відкритий урок з англійської мови  в

6-му класі «Захист довкілля».

Учитель Микулич Ірина Володимирівна не випадково вибрала тему охорони природи, адже ця проблема торкається й нашого міста.

Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком, який пройшов на високому методичному рівні.

Ірина Володимирівна зуміла розкрити тему уроку та досягнути мети, використовуючи нові методи та інноваційні технології (робота в групах, презентація проектів, виконання різнопланових завдань), що надзвичайно подобалось її вихованцям.

Присутні були вражені не тільки організаторськими та фаховими здібностями вчителя, а й підготовкою учнів, бо їхні вміння й навички – це щоденна й копітка праця педагога.

Це вже не перша зустріч на такому уроці із Іриною Володимирівною. І кожного разу приходить розуміння, що вчитель – це покликання.

Федуняк Світлана Василівна