Відпочинок у Карпатах: занурення в казку

Як пізнати гори Карпати в усій красі? Дуже просто. Милуватися бурхливими потоками річок і пити цілющу воду з джерела, дихати гірським повітрям, змішаним з ароматом трав і квітів.

13 червня 2018 року учні 6-го (класний керівник Федуняк Світлана Василівна), 7-А (класний керівник Гуцало Маріанна Ігорівна), 9-А класів, заступник директора з виховної роботи Козар Оксана Михайлівна, учитель трудового навчання Попик Лілія Володимирівна, мама учениці 6-го класу Петрів Мар’яна вирушили в незабутню мандрівку Івано-Франківщиною. Екскурсоводом була Бондаренко Ореста Ярославівна, учитель початкових класів.

Діти та дорослі збагатилися духовно в Гошівському монастирі Чину Святого Василія Великого на Ясній Горі. Кожен із присутніх зміг торкнутися Гошівської чудотворної ікони Божої Матері, яку ще називають “Царицею Карпат”.

Згодом усі побували в “Центрі спадщини Виготської вузькоколійки”. Це унікальний сучасний музей з інтерактивними атракціями, єдиний такого роду в Україні.

Мандрівники відвідали медоварню “Чорна Бджола”, де скуштували чай з лісових трав і карпатський мед.

І нарешті подорож “Карпатським трамваєм”, який проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Діти та дорослі милувалися горами, річками Мізункою і Свічкою, водоспадами, пили воду з цілющого джерела “Дзюркач”.

Це був найкращий літній відпочинок у Карпатах!!!

Класний керівник 7-А класу

Гуцало Маріанна Ігорівна