Віночок любові

20160630_162201

На фото: Яворський Богдан (учень 4-го кл.), Ольга Григорівна Лісович (перша вчителька)

 

«Віночок любові»

Яворський Богдан, учень 4 – Б класу нашої школи , під час літніх канікул видав   збірочку віршів та оповідань  «Віночок любові», до якої ввійшли перші поетичні спроби про рідних та близьких йому людей, про українську мову, про мирне життя в Україні, про красу природи рідного Прикарпаття.

Збірку розпочинає вірш «Мамині руки», у якому Богдан возвеличує мамину працю , яка шиє «вдень і уночі».  Про свою дружню сім’ю хлопець розповідає у вірші «Дружна сім’я».

У своїх перших поетичних спробах Богдан висловлює своє ставлення до рідної української мови, яка «серцю мила й дорога» («Слово про мову»). Поетичні рядки зігріті безмежною любов’ю та  пам’яттю до генія української нації Івана Франка (Пам’ять про Франка).  І тривожить його дитяче серденько неспокій та бойові дії на сході України («Ми за мир»).

Богдан любить школу, навчатися, пам’ятає свою першу вчительку та її науку: «шанувати батька й неньку і Вітчизну дорогеньку».

Природа рідного краю надихнула хлопця на поетичні рядки про дощик, який чекає матінка-земля («Хмарка»), про коника-стрибунця, що «на скрипочці грає, всіх навколо звеселяє» («Співунець»), про квітку-сонце кульбабку, яка «чепурнесеньку голівку мила ранньою росою». Богдан любить спостерігати за життям у лісі диких тварин. Маленькому сіренькому вуханю він присвятив казковий віршик «Мрія зайчика». Про добрі справи пташок та порятунок берізки хлопець написав оповідання «Порятунок».

Бажаю Богданчику й надалі передавати свої почуття, радість, тривогу  поетичним  словом і видати ще не одну збірку поезій. Натхнення, радості, світлих та сонячних днів тобі!

 

Ольга Лісович, перша вчителька.

 

 

Завантажити (PDF, 2.19MB)

3 коментарі до “Віночок любові

  1. Андріанна

    Богдане, я дуже рада за тебе. Твоя книга чудова! Не зупиняйся на досягнутому. Ти чудово проводиш літній відпочинок. Однокласниця Андріанка.

  2. Володя Петрів

    Богдане ,вітаю тебе з випуском 1-ї книги.Сподіваюсь,що це не остання твоя книга!

  3. Ірина

    Вітаю тебе, Богдане. Ти молодець. Бажаю наполегливості, творчої наснаги і нових чудових поезій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>