Випускний вечір у ЗЗСО №3

Випускний вечір  у ЗЗСО №3

Ну, от і все… Закінчились уроки

І перед нами зараз сто доріг.

Ми зробимо останні наші кроки

І свій шкільний покинемо поріг

Уже назавжди. Ми повиростали,

А тут дитинства нашого пора.

Цієї миті ми усі чекали,

Та в школі все для нас було, мов гра.

Тут сміх і радість, щирі друзі, мрії,

Пісні веселі, перші почуття.

І сподівання чисті, і надії,

І світлі роки нашого життя…

Дорогі випускники!

Сьогодні у нас свято, якого немає в жодному календарі. Сьогодні випускний вечір у моїх найкращих, найдорожчих та найрідніших учнів. Цей надзвичайно хвилюючий день ви чекали з нетерпінням, і кому, як не мені це відомо найкраще!!!

До цієї хвилюючої миті ми з вами йшли крок за кроком, рік за роком, хвилина за хвилиною. В цьому святі зустрічаються і біль, і світлі надії, і невеличкий сум за тим, що пройшло шкільне життя.

Сьогодні стежина, яка вела вас протягом 11 років розійдеться в різні напрямки. Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг і кожен обере свій власний шлях.

Всі ці роки я пишалася вашими перемогами і намагалися разом з вами розділити ваші невдачі. Мої випускники! Ви стали активними, творчими, життєрадісними. Сьогодні частинку свого серця я віддаю кожному з вас.

Мені б дуже хотілося, щоб ваше життєва стежина була рівною і гладенькою, але я впевнена на всі 100 відсотків, що з якими б труднощами ви не зіткнулись – ви все подолаєте, адже ви – найкращі.

Що б не трапилося – слухайте серце, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети – і тоді у вас обов’язково все вийде!
Пам’ятайте, я пишаюся вами! В добру путь мої діти!

Яцуляк Тетяна Михайлівна