Вітаємо наших призерів – учителів та учнів

Онлайн-олімпіади – це сучасний тренд в освітній діяльності. На противагу традиційним формам інтелектуальних змагань між освітніми закладами, він приваблює усе більше педагогів та учнів зручним форматом, цікавими завданнями, економією часу, незначними витратами, незалежністю підрахунку та можливістю миттєво побачити результат. Тож учні 6-А класу вже неодноразово беруть участь в олімпіадах з англійсько мови.

А саме Всеукраїнська олімпіда на «Всеосвіта» та на освітньому проекті «На Урок»
Вітаємо наших призерів, які були нагороджені дипломами та сертифікатами. Дипломами та сертифікатами «Всеосвіта: Зима 2020/2021» були нагороджені:
Диплом І місце:
1.Андрущакевич Ангеліна
2.Романів Аліна
Диплом ІІ місце:
1.Сушко Вероніка
Сертифікатом:
1. Паїзова Каріна
2. Пронів Анастасія
3. Васил’єв Олег
4. Кацюрина Павло