Вітаємо Петрів Анну з перемогою в інтернет-олімпіадах та онлайн читаннях!!!

Ми вітаємо ученицю 4-А класу, Петрів Анну, за зайняте ІІ місце з української мови,  ІІ місце з математики,  ІІІ місце з інформатики у Всеукраїнській олімпіаді  « Всеосвіта-Зима-2020-2021». Анна також брала участь у загальноміському конкурсі відеочитань поезій Лесі Українки міста Дрогобича.

Учениця стала лауреатом  Львівського обласного онлайн конкурсу читців поезії Тараса Шевченка та творів про Шевченка. Керівництво конкурсу висловило подяку класному керівникові за значний особистий внесок у розвиток української культури.

Також Анна  зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді

«Всеосвіта Весна – 2021».

Проект «Всеосвіта» висловив щиру подяку батькам учениці за їх підтримку прагнення дитини до пізнання та удосконалення цифрової грамотності, яка є запорукою розвитку успішної особистості ХХІ століття.

Бажаємо їй  успіхів у навчанні, творчого креативного підходу  у вирішенні пропонованих завдань,  впевненості, старанності і кмітливості, а також нових перемог.

Класний керівник

Фришко Іванна Іванівна