Вітаємо учнів-переможців дистанційних конкурсів та олімпіад

Бориславський ЗЗСО №3

крокує в ногу з часом

Вітаємо учнів-переможців

дистанційних конкурсів та олімпіад

 

У Бориславському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 значна увага приділяється роботі із обдарованими дітьми. І в сучасних умовах функціонування системи освіти більшої популярності набувають онлайн олімпіади та конкурси.

 

Так у рамках роботи із обдарованими дітьми учні 4-Б класу під керівництвом учителя англійської мови Микулич О.Д. взяли участь в січні – лютому 2021р. у олімпіаді з англійської мови «Всеосвіта Зима 2020-2021». Учні закладу освіти Рахель Ярина, Журавчак Євген, Кміть Соломія були нагороджені Дипломами за зайняте І місце в олімпіаді, а Шкода Діана і Пігур Соломія були нагороджені Дипломами за зайняте ІІІ місце в олімпіаді, за високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, уважність до деталей, наполегливість у досягненні поставлених цілей, вмотивованість до навчання, вміння нестандартно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, розуміння важливості безперервного особистого розвитку, а сертифікатами: Марунетич Марія, Волошанська Уляна, Войтович Софія, Токарська Юлія, Зубрицька Наталія, де показали добрі результати.

Також під керівництвом учителя англійської мови Микулич О.Д. учні 10-Б класу взяли участь в олімпіаді з англійської мови «Всеосвіта Зима 2020-2021». Учні закладу освіти були нагороджені сертифікатами: Кнестяпіна Христина, Лапухін Роман, Лесняк Анна, Халус Юрій, де показали добрі результати.

 

Учні 6б та 11-го класу під керівництвом учителя англійської мови Синягівської Н.М. у січні – лютому 2021р. взяли участь в олімпіаді з англійської мови «Всеосвіта Зима 2020-2021». Учені закладу освіти Костецька Христина і Шевчук Марко були нагороджені Дипломами за І місце у олімпіаді, за високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, уважність до деталей, наполегливість у досягненні поставлених цілей, вмотивованість до навчання, вміння нестандартно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, розуміння важливості безперервного особистого розвитку, а сертифікатами за участь нагороджені: Дзюба Вікторія, Кропивницька Вероніка, Герич Анна, Янко Ілля, Роботецька Любов, де показали добрі результати. Учень 11-го класу Дидик Максим був нагороджений Дипломом за ІІІ місце у олімпіаді, за високі досягнення у навчанні, вмінні вирішувати комплексні завдання, наполегливість, бажання вчитися та розвиватися, а  сертифікатами за участь нагороджені учні цього ж класу: Яцуляк Владислав та Дояр Даніель, де показали добрі результати.

 

Учні 6-А класу під керівництвом учителя англійської мови Стефанчук О.В. взяли участь в олімпіаді з англійської мови «Всеосвіта  Зима 2020-2021». Учні закладу освіти – переможці були нагороджені Дипломами та сертифікатами: Диплом І місце: Андрущакевич Ангеліна та Романів Аліна Диплом ІІ місце:; Диплом ІІІ місце: Сушко Вероніка; Сертифікатом: Пеленський Юрій, Васил’єв Олег, Антошків Оксана, Паїзова Каріна, Кацюрина Павло.

Також учні 6-А класу під керівництвом учителя англійської мови Стефанчук О.В. взяли участь в VІІІ Всеукраїнській інтернет – олімпіаді з англійської мови  організатором якої є освітній проєкт «На Урок», що дало змогу активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію, узагальнити набуті теоретичні знання і закріпити пройдений матеріал. Учні були нагороджені Дипломами І та ІІ ступеня. Диплом І ступеня отримали:  Романів Аліна, Кацюрина Павло, Антошків Оксана, Паізова Каріна, Пронів Анастасія.

Диплом ІІ ступеня отримали: Смагула Микола, Пеленський Юрій, Сушко Вероніка, Андрущакевич Ангеліна, Васил’єв Олег, Голубінка Вероніка.

 

Учні 4-А та 6а класів під керівництвом учителя інформатики Рак Г.З. у лютому 2021р. взяли участь в олімпіаді з інформатики «Всеосвіта Зима – 2020-2021». Учениця закладу освіти Петрів Анна (4-А клас) була нагороджена Дипломами за ІІІ місце у олімпіаді, за високі досягнення у навчанні, наполегливість у досягненні поставлених цілей, вмотивованість до навчання, вміння нестандартно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, а сертифікатами за участь нагороджені учні 6а класу: Тютюнник Денис, Паізова Каріна, Кацюрина Павло, де показали добрі результати.

 

Учні ЗЗСО №3 8 – 11-х класів під керівництвом учителя біології Борисова О.Г. у лютому – березні 2021р. взяли участь в олімпіаді з біології «Всеосвіта Зима – 2020-2021». Учні закладу освіти були нагороджені сертифікатами: учні 11-го класу Мис Сніжана, Столяр Юлія, Гвоздецька Наталія, Буківська Вероніка, Кшивоглява Христина, Дидик Максим, Рославцева Тереза, Штереб Сніжана, учні 10-х класів Рентюк Владислав, Лопухін Роман, а також учень 9-а класу Зубик Сергій та учень 8-го класу Тютюнник Максим, де показали добрі результати.

 

Учні 9-А класу під керівництвом учителя української мови та літератури Гуцало М.І. взяли участь у березні 2021р. в Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати» від товариства «Всеосвіта» спрямованого на поглиблення знань про життя й творчість Тараса Шевченка серед школярів та привернути увагу до його неординарної особистості. Учні школи – переможці були нагороджені дипломами: І місце – Мисько Андріан; ІІ місце – Рязанов Володимир; ІІІ місце – Попик Михайло і Зубик Сергій; а сертифікатами за участь були нагороджені: Лучишин Христина та Горбаль Максим.

 

Подяками за ефективну організаторську роботу, активну позицію, ініціативність та активну участь у проведенні Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Зима – 2020-2021» та Свідоцтвоми про підготовку учнів до Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Зима – 2020-2021», виявлену педагогічну компетентність, достатній рівень цифрової грамотності та вміння застосовувати інноваційні онлайн інструменти у педагогічній діяльності, спрямовані на підвищення мотивації підростаючого покоління до навчання нагороджені вчителі закладу освіти, які підготували учнів – переможців олімпіад.

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович

P.S

Листи Подяки були адресовані директору закладу освіти Драгану В.І. за активну участь закладу освіти у проведенні Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Зима – 2020-2021» та Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати», за підтримку педагогічної ініціативи, створення умов для реалізації заходів, спрямованих на підвищення мотивації підростаючого покоління до навчання, надання широкого простору для реалізації творчого потенціалу учасників освітнього процесу та небайдуже ставлення до питань освіти в Україні.

 

2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>