Вітаємо гурт “ФРАНКІВЦІВ”!

Співпраця з дитячими виданнями

Упродовж усього 2015 року учні 4 – Б класу надсилали свої творчі доробки у дитячий пізнавальний журнал «Колобочок» та в газету для дітей та дорослих «Журавлик». Багато віршів присвячені найріднішим – матері, батькові, бабусі, дідусеві. Скільки ніжності, тепла, вдячності й поваги у цих  поезіях! В одних віршах учні діляться радістю від народження молодших братиків і сестричок, в інших захоплено розповідають про найвизначнішу подію в їхньому житті – прихід у перший клас, у багатьох поезіях звучить гордість за рідних, які в усьому і завжди є прикладом для дітей.

Як щиро й по-дитячому безпосередньо змальовують учні пробудження природи навесні! У своїх творах вони розповідають про те, як усе довкола радіє сонечку й теплу: і пташки, і мурашки, і квітки, і тварини, і люди… Поетичними рядками школярі намагаються передати красу весняної землі: серед квітучого зеленого килиму біліють голівки підсніжників, зачаровує ніжною красою пролісок, кульбабка кличе бджілок до щоденних справ, синіми іскорками ваблять перехожих незабудки.

Розповідають учні й про  спів коника-стрибунця у траві, про походжання сірої чаплі на болоті, про тиху пісню весняного вітру в полі. Багато серед пропонованих дитячих поезій присвячено тваринам, що живуть у наших краях, їхнім звичкам, особливостям поведінки у природі.

Редакція журналу «Колобочок», та газети «Журавлик» висловили щиру подяку учням 4 – Б класу за активну співпрацю та чудові твори, які впродовж 2015 року друкувалися на їх сторінках.

Бажаю вам, дорогі мої четвертокласники, писати нові й нові оповідання, казки, вірші. Надсилайте свої доробки у дитячі видання і тоді ваші однолітки по всій Україні зможуть познайомитися з вашою творчістю.

Успіхів, натхнення, творчості, наполегливості.

Ольга Лісович, класний керівник 4 – Б класу.