Вітаємо Іллю Бачинського зі спортивною перемогою!

Як добре, що в нашій школі вчаться діти, які справді люблять спорт, відвідують різноманітні секції, беруть участь у змаганнях.
25 листопада 2017 року відбулися змагання «Відкритий кубок Львова з боротьби самбо».
Самбо – це спортивне єдиноборство, яке поєднує в собі фізичну культуру й видовище, спорт і самозахист.

Представником із нашої школи у ваговій категорії 46 кг був учень 6-А класу Бачинський Ілля. За зайняте ІІІ-місце Управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська обласна федерація боротьби самбо нагородили нашого спортсмена кубком та дипломом.
Ми всі щиро радіємо успіхам Іллі Бачинського й бажаємо йому тільки найбільших перемог та найвищих нагород!

Класний керівник 6-А класу
Гуцало Маріанна Ігорівна