IMG_0149

Учасники конкурсу – учні початкових класів ЗОШ №3, координатор шкільного конкурсу – вчитель-методист Борисов Олег Григорович

Щороку в школах України проходять різноманітні предметні конкурси, які зацікавлюють школярів не тільки формою проведення, а й можливістю показати свої інтелектуальні здібності. Не є винятком і “Колосок весняний – 2016”, який відбувся сьогодні  в нашій школі.
Всі завдання конкурсу носили пізнавальний характер. Конкурс підвищує інтерес до вивчення природничих дисциплін, розширює кругозір учнів, допомагає їм глибше пізнати красу і цінність довкілля, сприяє популяризації природничих знань серед учнівської молоді, розвитку читацьких та інформаційно-пізнавальних компетентностей.

Координатор шкільного Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу –  вчитель–методист Борисов Олег Григорович.

Дякуємо всім учням, що прийняли участь в конкурсі!

IMG_0150

Учасники конкурсу – учні школи ЗОШ №3, координатор шкільного конкурсу – вчитель-методист Борисов Олег Григорович

Один коментар до статті “Вітаємо учасників Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “КОЛОСОК-весняний-2016″

1. Ольга Лісович

Дуже радію за тих школярів, які беруть участь у інтелектуальних конкурсах. Цікаві різноманітні завдання спонукають дітей до пізнання нового, шукаючи відповіді в інциклопедіях, Інтернеті.
    Деякі вчителі та батьки ставляться скептично до таких конкурсів. Я таку форму роботи зі школярами вітаю.
    Бажаю учасникам конкурсу “Колосочок” бути активними учасниками усіх наступних конкурсів і отримувати лише золоті сертифікати.
    Ольга Лісович, вчитель початкових класів.