Вітаємо юних дзюдоїстів

12 вересня 2020 року в нашому місті відбувся Чемпіонат Борислава з боротьби дзюдо присвячений Дню нафтовика.

У цих змаганнях брали участь дзюдоїсти ДЮСШ «Атлант».

Відмінно виступили та посіли перші місця учні ЗОШ №3. За кращий кидок на «іпон» призами були нагороджені:

Микола Чайківський, Олег Романів, Анна Фрицька, Шумик Софія, Оля Кацюрина, Владислав Мацьків, Максим Сподарик  – усі вони учні ЗОШ №3.

Юні дзюдоїсти   ДЮСШ «Атлант» Радомира Садова, Олександр Сухан, Павло Романів, Арсен Прикарпатський теж показали  хороші результати.

Окремо відзначимо таких дзюдоїстів, як Вадим Мінів, Роман Куцик, Богдан Кобатяк, Роман Гром, Анна Фрицька, які можуть достойно виступати на змаганнях високого рівня за підтримки наших меценатів.

Вітаємо переможців та призерів цих змагань.

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у своїх починаннях.

Запрошуємо всіх бажаючих до занять цим цікавим видом боротьби, який обов’яково знадобиться у житті.

Заняття проходять у ЗОШ №3 з 15-00.

Тренер з дзюдо   ДЮСШ «Атлант»

Василь Шимченко

2020 рік