Вклонімось мамі до землі

8 травня учні 3 – Б класу ЗОШ №3 провели  літературно-музичну вікторину, присвячену Дню Матері «Вклонімося матері до землі», що відбулася в міській бібліотеці для дітей. Подивитись   свято-подарунок прийшли матусі, бабусі, хресні мами, старші сестри та наставник юних «франківців» Наталя Кирилівна.

У цей святковий день діти підготували для своїх дітей багато приємних  несподіванок та сюрпризів. Розпочали з літературної композиції «Рідній мамі подарую віршиків букет», далі діти пригадали прислів’я про маму, грали в ігри «Хто найніжніше слово своїй мамі скаже?» та «Як ви знаєте свою дитину?»  Діти підготували матусям сюрприз – у класі разом з учителькою висадили в горщечки паростки кімнатної рослини молочай. На святі кожна мама отримала у подарунок бузкову гілочку, вазон, власний віршик про маму і травневий номер газети «Колобочок», у якому надруковані авторські вірші про маму у добірці «У мамині очі дивлюся…»

Ще одним подарунком до свята стали лялькові вистави «Друзі з біди визволять завжди» та «Впертий ослик», а виставка дитячих малюнків-портретів «Моя мама найкраща!» стала окрасою свята, ще одним приємним сюрпризом для любих матусь, адже діти вклали в ці малюнки всю любов своїх маленьких сердець.

Свято вдалося щирим, світлим, сповненим любові і вдячності найдорожчій людині для кожного з нас – нашій МАМІ!

Ольга Лісович,
класний керівник 3-Б класу

Один коментар до статті “Вклонімось мамі до землі

1. Велика пошана і подяка класному керівнику,Ользі Григорівні,а також Ірині Ігорівні,працівнику дитячої бібліотеки за таке чарівне свято,яке було присвячено усім Матусям на свято” Матері”. Я була приємно здивована сюрпризом від наших дітей і вчителів.Низький уклін за вашу працю і старання .Бажаю Вам творчого процвітання у Вашій не легкій праці і маю надію ще не раз милуватись творчими доробками наших дітей і Вас!!!