Вони дарують творчість і красу

Вони дарують творчість і красу

ЗЗСО І-ІІ № 3 славиться юними даруваннями. Це простір, що дарує можливості  кожній дитині відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва. 4 рік поспіль на базі освітнього закладу працює гурток «Природа, фантазія, творчість» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка Хомин Катерина Іванівна.

Заняття в гуртку передбачають створення оригінальних і корисних речей, розвивають креативність,  дизайн-мислення. Творчість кожного  має свої особистісні оригінальні рішення.

Вихованці гуртка здобули чимало досягнень, беручи участь у різноманітних конкурсах (міських, обласних, Всеукраїнських, онлайн-конкурсах).

Так у березні вихованка гуртка Пішко Вікторія (6 кл.)  нагороджена дипломом  за зайняте І місце в обласній виставці-конкурсі   «Природа і фантазія»  у номінації «Картини із сухоцвітів  та штучних квітів, плодів, насіння».

 

Подякою за організацію і належну підготовку до участі у виставці – конкурсі була нагороджена керівник гуртка Хомин Катерина Іванівна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>