Вишнева алея ВИПУСКНИКІВ

Кажуть, що кожна людина в своєму житті повинна посадити дерево. Це і пам’ять на довгі роки, і окраса території, і власний вклад в екологію.

Мине не так багато часу і біля нашої школи ніжним запашним цвітом забуяє вишнева алея, посаджена на згадку про випуск –  2017 учнями 11 класу.
Нещодавно 25 струнких саджанців знайшли свою “домівку” біля нашої школи.

Випускники з великим натхненням відгукнулися на ідею директора школи Володимира Івановича Драгана (теж колишнього випускника третьої  школи).

Висаджування дерев перетворилося в своєрідний трепетний ритуал, адже цим деревам цвісти тут і тоді, коли юнаки і дівчата, можливо, через роки приведуть до школи і своїх власних діточок.

Нехай же рясно родять, налиті сонцем багряні плоди, такі звичайні і “незвичайні” деревця.

Ольга Ридзанич.

2017 рік.