Франків огонь в одежі слова

20160524_141449

Учасники конкурсу читців поезії «Франків огонь в одежі слова»

24 травня 2016 року учні ЗОШ №3 нашого міста  взяли участь у конкурсі читців поезії «Франків огонь в одежі слова», який був проведений у рамках літературно –  мистецької академії «Країна Франкіана» у ДДПУ імені Івана Франка. У першій віковій категорії (3–6 класи) школу представили учні 4–Б класу (класний керівник Лісович Ольга Григорівна). Валерія Шахунова, яка читала вірш «Гримить» та Олег Федрак, що декламував поезію «Земле, моя всеплодющая мати», нагороджені дипломами конкурсу. Володимир Петрів, який виразно та емоційно читав уривок з веснянки «Гей, брати!», став призером конкурсу, посівши ІІІ місце. Андріанна Возняк та Віталій Пелешок, які представили до уваги журі вірш «Киця» в діалозі, теж посіли ІІІ місце. У  другій віковій категорії (7–9 класи) учениця 9–Б класу Рената Онищенко (вчитель Шаран Галина Омелянівна) вразила журі ніжним та чутливим декламуванням вірша «Я не тебе люблю, о ні» українською та англійською мовами і стала призером (ІІІ місце) конкурсу читців. У третій віковій категорії (10–11 класи) учениця 10 класу Богдана Ровенчак (вчитель Шоха Галина Петрівна) душевно та зворушливо прочитала вірш «Vivere memento!» та була нагороджена дипломом учасника конкурсу. Дипломи, сертифікати та подарунки щасливі фіналісти та переможці конкурсу «Франків огонь в одежі слова» отримали з рук голови журі народного артиста України, актора Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Олександра Морозова.

Підготувала вчитель української мови та літератури

Гуцало Маряна Ігорівна.

20160524_141617

20160524_141651

Переможці конкурсу читців поезії «Франків огонь в одежі слова»

Один коментар до статті “Франків огонь в одежі слова

1. Олена Петрів

Молодці!!! Продовжуйте в тому ж дусі!!! Вчителям низькій уклін та величезне дякую за велику працю з нашими діточками.
    З найкращими побажаннями батьки Володі Петріва