Вивчаємо рідний край

16.04.2019 р. учні 6-го класу нашої школи з класним керівником Федуняк С.В. та вчителем географії Цапів А.О. відвідали Бориславський краєзнавчий музей.

У цей день екскурсоводом у дітей був п. Андрій Спас, тому із великим захопленням школярі слухали його розповідь про наш Борислав, про його давню історію, про перший нафтовий видобуток, про страшні часи тоталітаризму.

Познайомив п. Андрій школярів і з життям Ірини Сеник, чудової людини , життя котрої було зв’язане  із Бориславом.

А виставка робіт студентів Стрийського вищого художнього професійного училища

вразила всіх своєю оригінальністю та майстерністю.

Це не останній наш візит до музею, бо знати й любити свій край  – це основа, обов’язок кожної людини.

Федуняк С.В.

2019 р.