Вивчати рідний край найкраще подорожуючи!

В ніч з 27-го на 28 травня 2019 р. всі учні 3-а класу ЗОШ №3 спали міцно-міцно, адже день видався не лише з чудовою погодою, а й насичений морем вражень, нових знайомств, кілометрами стоптаних стежок і запахом власноруч спеченого хліба…

Вранці учні наперебій ділилися відчуттями від поїздки рідним краєм, розповідали однокласникам, як смакували їхнім хлібом батьки, як снилося їм небо, таке близьке від вершин фортеці «Тустань».

Отже, все попорядку.

27-го травня разом з яскравим сонечком, яке щойно піднялося над горизонтом, учні 3-а вирушили в далеку путь рідним краєм. Спочатку Східниця, потім Урич, крута стежка і незабутня фотосесія на схилах історичної фортеці. З висоти гір навколишнє було таким прекрасним, все потопало в буйній зелені і свіжих запахах.

Наступною зупинкою стало село Підгородці, новостворений музей «У дворі», де діти познайомилися зі старовинними звичаями українців, годували кроликів, відпочивали на просторому подвір’ї, дегустували смачний карпатський чай, самі збивали і куштували справжнісіньке масло і, найголовніше – своїми руками пекли хліб.

В селі Сопіт учні разом з батьками любувалися водоспадом, який утворився з безіменного потічка і впадає в річку Сопотянку, поповнювали силу і енергію водою з цілющого джерела.

Наш край неймовірно красивий і багатий своєю історією і пізнавати його найкраще в таких незабутніх подорожах, які залишаються в пам’яті назавжди.

Класний керівник 3-а класу Лис Ольга Євстахівна