Я люблю свою родину!

Щоб проявити свою любов до батьків, до родини, учні 3-А класу (класний керівник Лис О.Є.) всією класною родиною провели майстер-клас із сіна – подарунок для матусі ( урок провела п. Галина), де кожна дитина з великою любов’ю створювала подарункового котика.

Але любов до Матері безмежна. І учні 3-А класу прославляли свою матусю ще й на Родинному святі.

Діти чудово розважали своїх батьків віршами,  посмішками-мініатюрами із їхнього життя, піснями (вч. Цигалов Ю.Г.), танцями (вч. Цигалова Д.Г.).

Були конкурси до яких були залучені батьки.

Родзинкою свята було плетіння віночка-оберега, де діти вплітали квіти-символи, а мами прикрашали його стрічками, які також мали свої символи.

На завершення свята діти подарували своїм матусям подарункового котика та запросили до танцю.

Батьки були приємно вражені, щасливі та вдячні.

Лис Ольга Євстахівна