Яскравий успіх юного музиканта

Не існує безталанних дітей, – такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів.

«У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – у цьому відомому вислові Сократа йдеться про талант, яким від природи наділена кожна людина.

У світі з обдарованими дітьми займаються систематично, плекають їхні таланти.

У нашій школі є дитина-талант, учень  4-Б класу  Журавчак Євген.

Він з року в рік гідно захищає честь Борислава і нашої школи на мистецьких конкурсах різних рівнів.

25.10.2020 р. наш Євгенчик, учень фортепіанного відділу Бориславської школи мистецтв (викладач Галина Паславська) брав участь у Міжнародному    фестивалі мистецтв SOLOVIOV.ART IV (Київ, 2020 р.) і став лауреатом 1 премії.

Організатори цього конкурсу відзначили Євгенчика призом – музичним інструментом – укулеле (гавайська гітара).

Наш Євген вписав яскраву сторінку в історію розвитку мистецтва у нашому місті і примножив славу нашої школи.

Бажаємо Євгенчикові упевнено йти вперед до нових цілей, перемог та вести за собою інших.

Нехай Божа благодать завжди буде поруч.

Класний керівник 4-Б кл.

Рахель С.Я.

2020 рік

Один коментар до статті “Яскравий успіх юного музиканта