Юні гончарі презентують свої перші вироби

Прийшла весна, засвітило сонечко і на душі стало веселіше. Захотілося творити красу і дарувати її близьким…

В перші березневі дні в гості до учнів 2-б і 3-а класу завітав справжній майстер – Марко Гоцуляк.

Зустріч перетворилася у свято творчості і фантазії, адже діти не лише уважно слухали розповіді пана Марка і милувалися роботами майстра, а й своїми руками створювали перші глиняні шедеври. Пан Марко та його помічниці Ганна і Олена допомагали малим гончарам, а ті в свою чергу пишалися, що зможуть подарувати своїм мамам гарні подарунки до свята весни.

Кл. керівник 2-Б кл. С.Я. Рахель

Кл. керівник 3-А кл. О.Є. Лис