Наші талановиті діти. Юний художник.

Петрів Володимир – учень 4 – Б класу нашої школи – юний художник

Петрів Володимир – учень 4 – Б класу нашої школи – юний художник. У шість років почав відвідувати гурток образотворчого мистецтва при БДЮТ під керівництвом Людмили Олександрівни.  Володя нагороджений грамотою за активну участь в роботі гуртка образотворчого мистецтва. У 2015 році виборов перше місце в конкурсі валентинок, який проходив у БДЮТ. У шкільному конкурсі «Безпека дорожнього руху» посів 1 місце. А в 2014 році у конкурсі «Школа має таланти» у номінації «Золоті руки» також отримав почесне 1 місце.  Володя активний учасник мистецьких конкурсів, які проводять дитячі періодичні видання. У одному із них, яке проводив дитячий пізнавальний журнал для розумних діточок «Колобочок» у конкурсі на тему «Україна – єдина родина», Володя отримав перемогу і в подарунок від редакції отримав піврічну безкоштовну підписку на журнал та дві дитячі книжечки.

Зараз Володя продовжує підвищувати свій художній рівень, навчаючись у Бориславській школі мистецтва. Нещодавно надіслав свою роботу –  ілюстрацію до казки І. Франка «Як синиця море хотіла спалити» –   на конкурс, який присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка.

Чарівного пензля тобі, юний художнику!

Класний керівник 4 – Б класу, Ольга Лісович

4 коментарі до “Наші талановиті діти. Юний художник.

1. Володя Петрів

Велике спасибі вам ,Ольго Григорівно та Людмило Григорівно, за теплі слова.

2. Олена Петрів

Шановні, Ольго Григорівно, та Людмило Григорівно! Дякуємо Вам, що підтримуєте нашого сина, Володю Петріва, у його початковій творчості. Також велике спасибі усім його наставникам у розвитку художньої майстерності. З повагою, батьки Володі.

3. Андріанна Возняк

Володя, так тримати!