Ювілей!!! 40-річчя створення боротьби дзюдо в Бориславі

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Починаючи з 1977 року в м. Бориславі культивується боротьба дзюдо в ДСТ «Спартак».

Під керівництвом голови ДСТ «Спартак» Фурсова Бориса Прохоровича та першого тренера з дзюдо Гнатишина  Любомира Йосиповича було виховано багато спортсменів різних рівнів:

чемпіонів України, області, майстрів спорту, кандидатів в майстри спорту, розрядників.  Зараз багато дітей та внуків колишніх дзюдоїстів теж займаються цим видом спорту.

Першими вихованцями ДСТ «Спартак» були:

Дребот Володя, Кузиляк Сергій, Квас Микола, Налисник Ярослав, Стецун Анатолій Іванович, Цюпко Роман, Цюпко Сергій, Смирнов Павло, Курдюков Олександр, Кулиняк Ігор, Козолович Ігор, Матківський Володя, Возняк Володя, Коцай Юрій, Ярош Ярослав, Шимченко Андрій, Шимченко Василь Юрійович, який і в даний час продовжує пропагувати спортивні традиції і вести секцію боротьби дзюдо.

Майстрами спорту та призерами України з боротьби дзюдо стали:

Літинська Андріана, Шеремета Софія, ці дівчата і зараз продовжують виступати на різних міжнародних турнірах і чемпіонатах України.

Призерами України, яких виховав Василь Юрійович Шимченко, стали учні нашої школи  Войтович Олег та Пелешок Сергій.

7 травня 2017 року в Бориславі відбулися  змагання присвячені 40- річчю створення боротьби дзюдо в нашому місті.

Змагання проходили в ЗОШ № 3. Головним суддею був тренер ДЮСШ “Атлант” Василь Шимченко. У змаганнях прийняло участь 10 команд з міст Стебник, Трускавець, Золочів, Новояворівськ, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород і близько 100 учасників.

Загальне командне І-місце зайняла команда нашого міста.

Чемпіонами цих змагань стали: Пелешок Сергій, Пелешок_Віталій, Войтович Олег, брати Модіни, Фрицька Аня,

призерами – Фрицький Юрій, Ільницька Анастасія, Терлецький Артур, Бачинський Ілля, Сербін Максим, Мойшевич Артем.

Майже всі призери та чемпіони цих змагань учні нашої школи.