З Україною в серці

На фото: Височин Владислав, вчитель історії Данилець Ірина Йосипівна, Кісіль Цвітана, Чапля Тетяна, Клапата Христина, Попик Марко, Пігур Аня, бібліотекар Матуріна Людмила Григорівна

У третій школі міста Борислава відбувся патріотичний захід для учнів 9-11 класів «З Україною в серці». Основна мета заходу – виховання почуття патріотизму, активної громадянської позиції, поваги до захисників Вітчизни, любові до рідного краю. Процес підготовки  до виховного заходу навіяв нам такі поетичні рядки:

В житті є пам’ять, що ніколи не вмирає,

Із забуття нетлінне повертає…

Є людський біль і честь, і слава –

Їх забувати не маємо ми  права.

Школярі з особливою відповідальністю поставились до цього завдання. Кожне слово було декламоване не тільки вустами, але йшло від самої  глибини серця. Емоційність, виразність, чутливість – супроводжували учнів під час всього заходу.

У натхненному виконанні школярів звучали слова про любов до України, мужність і героїзм наших захисників.

Учні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Учасники заходу: учні 9-А класу

Організатори: вчитель історії Данилець І.Й, завідувач бібліотеки ЗОШ №3 Матуріна Л.Г.

Матуріна Людмила