Конкурс творчих робіт “Історія мого роду”

Місцевий Благодійний Фонд “Карітас-Борислав”, Бориславська міська рада, ГО “Союз Українок”, Бориславська центральна міська бібліотека в рамках програми “Місце зустрічі-діалог” проводили загальноміський конкурс творчих робіт “Історія мого роду”. Конкурс був присвячений Тижню  родини та Міжнародному дню Сім’ї.

Учні 9 класу нашої школи (Височин Єлизавета, Монастирська Христина, Стащак Вероника), взяли активну участь у конкурсі творчих робіт, де досліджували свій родовід через спогади і розповіді своїх родичів, використовуючи також родинні фотографії.

За результатами конкурсу учні нашої школи отримали найкращі результати:

Височин Єлизавета – І місце

Монастирська Христина – ІІ місце

Стащак Вероніка – ІІІ місце

Пишаємось нашими розумними та творчими учнями!

Заступник директора з виховної роботи Козар Оксана Михайлівна