Поезії юних талантів на сторінках журналу “Колобочок”

1Дитячий журнал «Колобочок» (засновник і видавець ТОВ «Друк Арт», м. Чернівці) щомісяця чекають і залюбки читають молодші школярі усієї України. Для розумних діточок «Колобочок» пропонує нові казки, вірші, лічилки, ігрові завдання, загадки, кросворди. Разом з «Колобочком» можна розв’язувати цікаві математичні завдання та вивчати англійську мову.  У журналі розміщені чудові розмальовки та вироби з паперу. Для тих, хто пробує писати вірші, казки, оповідання відведена сторінка «Юні таланти». У ній розміщені кращі поетичні твори маленьких поетів. Читаючи їх, насолоджуєшся безпосередністю, душевною чистотою і теплом, що їх випромінюють ці дитячі віршики. Так радісно сприймати життя і все , що нас оточує, можуть лише діти. Приємно, що серед сотні маленьких поетів є й учні нашої третьої школи. Цього року на сторінках журналу у рубриці «Юні таланти» були опубліковані поезії наших юних поетів:  Кодочігова Олега (5-А клас) «Красуня-весна», Шиманської  Марти (7-Б клас) «Матусі присвячується», Фридрак Олени (7-Б кл.) «Моя матуся» та постійної дописувачки Барщик Марії (7-Б кл.) «Перша вчителька», «Рідний Борислав»,  «Котик». Хочу відзначити учнів 3-Б класу, які на сторінках журналу друкують свої вірші уже другій рік поспіль. Тільки за 2015  рік було надруковано 15 поезій. А травневий випуск журналу подарував любим матусям учнів 3-Б класу спецвипуск із світлиною та вкладкою «У мамині очі дивлюся…», у якому розміщені власні поезії, присвячені дорогим матерям.

Приємно, що юні школярі  здатні бачити прекрасне довкола себе і висловлювати свої враження і почуття рідною мовою поетичними рядками.

То ж, творчих вам успіхів, юні аматори слова!

Ольга Лісович,

класний керівник 3-Б класу